Poskytujeme servis výčepních a chladících zařízení
po území celé ČR.

K zajištění kompletnosti služeb svým zákazníkům disponuje THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o.
rozsáhlou servisní sítí pokrývající celou Českou republiku.

Servisní pracovníci provádějí údržbu, servis, opravy výčepních zařízení, pravidelnou sanitaci a zajišťují bezproblémový provoz
výčepních zařízení na promoakcích (montáž, demontáž, pohotovostní služba).

Nájdite servisní pobočku, která je k vám nejblíže.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA PRÁCE

Kariéra

Společnost THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o. působí na českém trhu jako dodavatel výčepního zařízení od r. 1992, provádí výrobu, prodej a servis po celé České republice. Od r. 1995 působí i jako dodavatel gastronomického zařízení a italské kávy Pascucci.

BRIGÁDNÍK

Pro výpomoc v pobočce Dolní Beřkovice hledáme vhodné brigádníky.

Co budete dělat:

  • Pomocné práce v terénu – Rebranding / Výpomoc při montáži světelných reklam
  • Práce vhodná i především pro studenty

Co očekáváme od Vás:

  • ochotu pracovat
  • absenci strachu z výšek
  • manuální zručnost

Co nabízíme Vám:

  • 100,-/hodinu
  • Pracovní doba: 7:00 - 17:00
  • Příjemný kolektiv

Kontaktní osoba – Zdeňka Lakomá
Telefon: +420 724 956 852
Email: lakoma@tcbohemia.com

THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o.
Komenského 951
664 53 Újezd u Brna
www.tcbohemia.com

Administrativně-technická pracovnice

Pro rozšíření týmu na pobočce Dolní Roveň hledáme novou kolegyni.

Náplň práce:
  • Kontrola a skenování pracovních listů
  • Zadávání do systému
  • Naskladňování a vyskladňování
  • Příprava materiálu na zakázky
  • Počítání materiálu ve skladě

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • dobrá znalost PC, program ABRA výhodou
  • zodpovědnost, pečlivost, pracovitost

Nabízíme:

  • přátelský kolektiv a zázemí české firmy
  • práca na HPP - zkrácený úvazek nebo dohoda o provedení práce
  • vhodné pro ženy na mateřské dovolené
  • hrubá mzda 95,-Kč/hod.

Životopisy zasílejte na adresu: lakoma@tcbohemia.com

Tento inzerát není návrhem na uzavření smlouvy ve smyslu zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník a nemůže být proto přijat. Inzerát nemá povahu předsmluvní informace.
Omlouváme se všem uchazečům, kteří nesplňují požadavky na danou pozici, že jim z časových důvodů nejsme schopni individuálně odpovědět. Váš životopis evidujeme v databázi uchazečů a budeme Vás kontaktovat, jakmile bude otevřena pozice, na kterou budou Vaše zkušenosti, schopnosti a znalosti relevantní.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o., IČO: 46969829, se sídlem: Komenského 951, 664 53 Újezd u Brna, dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

REFERENCE

TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image
Více

NOVINKY A AKTUÁLNÍ INFORMACE