Poskytujeme servis výčepních a chladicích zařízení
po území celé ČR.

K zajištění kompletnosti služeb svým zákazníkům disponuje THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o.
rozsáhlou servisní sítí pokrývající celou Českou republiku.

Servisní pracovníci provádějí údržbu, servis, opravy výčepních zařízení, pravidelnou sanitaci a zajišťují bezproblémový provoz
výčepních zařízení na promoakcích (montáž, demontáž, pohotovostní služba).

Najděte servisní pobočku, která je k vám nejblíže.

 

Výroba

Výroba

Společnost THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o. působí na českém trhu jako dodavatel výčepního zařízení od roku 1992. Současná tvář společnosti je výsledkem dlouholetého vývoje a růstu. V roce 1995 rozšířila společnost svou nabídku o dodávku gastronomického zařízení a v roce 2004 se stala také dodavatelem kvalitní italské kávy Pascucci včetně příslušenství.

Více o výrobě

Obchod

Obchod

Nejen prodej vlastních produktů je cílem naší společnosti. Vzhledem k faktu, že se snažíme nabídnout a dodat kompletní sortiment gastro vybavení, chladicích jednotek a dalšího vybavení, pro všechny možné skupiny zákazníků, nabízíme Vám zhruba 670 výrobků i od jiných výrobců. Zmiňme především společnost Micro Matic, jejíž výhradním distributorem v Česku je právě Thermotechnika Bohemia. Jsme pak schopni Vám nabídnout kompletní sortiment narážecích hlav, redukčních ventilů a dalšího vybavení, potřebného pro čepování piva čí vína. Díky širokému sortimentu a profesionálnímu odbornému poradenství, je v našich možnostech najít nejvhodnější alternativu pro každého zájemce či obchodního partnera. Sídlo české části TC skupiny se nachází v Újezdu u Brna. Zde můžete najít i výstavní místnost, kde si lze prohlédnou a popřípadě zakoupit požadované produkty.

Zde najdete obchodní podmínky naší společnosti.

   

Obchodní podmínky


VÝČEPNÍ ZAŘÍZENÍ

  Hlavními činnostmi společnosti jsou servis, výroba a prodej výčepní a chladicí technologie. Spolupracujeme s významnými dodavateli, mezi které patří společnosti Dunet, John Guest, Micro Matic, Tubing Food a jiné. Společnost THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o. je představitelem holandské společnosti Gamko (výrobce chladicí techniky) pro Českou republiku. Chladiče Ditl Metal jsou vyráběny v licenci v Nových Zámcích na Slovensku.

V roce 1997 začala firma dodávat chladiče a výčepní zařízení také do ostatních zemí Evropy. Vlivem narůstající poptávky a prodeje výčepního zařízení do Ruska byla v roce 2000 založena rusko-česká společnost Bohemia Line se sídlem v Moskvě. Prostřednictvím této firmy je zajišťován efektivní prodej výrobků v této oblasti.

GASTRO VYBAVENÍ

  Neméně důležitou činností společnosti je prodej gastronomického zařízení.

  Největšími odběrateli gastro zařízení jsou velkokuchyně středních, základních a mateřských škol, restaurace a jiné provozovny cateringu. Mezi významné výrobce a naše dodavatele patří společnosti Elekthermax, Gamko, Gastrohaal, GS Technik, Bemeta a jiné.

CHLADICÍ ZAŘÍZENÍ

Velkou část naší nabídky tvoří importované chladničky. Jsou to především vitrínové chladničky různých objemů, dále velkokuchyňské chladničky z nerezavějící oceli, mrazicí a chladicí boxy. Výrobky naší produkce jsou orientovány na splnění potřeb tuzemské klientely a požadavků daného trhu. V našich továrnách jsme kromě výroby barových chladniček vyvinuli i speciální chladicí zařízení - automaty na mléko, chladničky na krev a plazmu.

V našem sortimentu je možné najít řadu zařízení, které jsou nezbytné k provozování restaurací, barů, obchodů, bufetů, atd. Všechny produkty disponují certifikáty splňujícími podmínky HACCP a kvality ISO.

Logistika

Logistika

Ceny všech produktů na našem e-shopu jsou bez dopravy. Veškerý sortiment si můžete vyzvednout na naší centrální pobočce v Újezdu u Brna. Při dopravě na provozovnu zákazníka spolupracujeme s externími dopravními společnostmi. Ceny dopravy se odvíjí od aktuálního ceníku dané dopravní společnosti.

Více o logistice

Servis

Servis

THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o. kromě prodeje kvalitních výrobků nabízí i jejich montáž a servis, který je zajišťován kvalifikovanými techniky po celé České republice. Servisní síť je vytvořena z interních pracovníků společnosti a několika spolupracujících servisních firem.

Více o servisu

TC Bohemia

Česká republika

THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o.

Komenského 951, Újezd u Brna
Czech  Republic
Tel.: (+420) 544 224 326,
(+420) 544 229 478
obchod@tcbohemia.com
www.tcbohemia.com

TC Slovakia

Slovensko

Thermotechnika Crown Cool, s.r.o

941 31 Dvory  nad Žitavou, Krajná 2620
Tel.: +421 911 277 482
+421 917 760 743
info@tcslovakia.com
www.tcslovakia.com

TC Romania

Rumunsko

Crown Cool SRL

Toplita St. 155
Miercurea Ciuc, Harghita
Tel.: (+40) 366 101 550
Fax: (+40) 366 101 551
service@tcromania.com
www.tcromania.com

TC Hungary

Maďarsko

Thermotechnika – Crown Cool Kft.

H-2800 Tatabánya, Csarnok u. 17.
Korespondenční adresa: 1475 Budapest, Pf.: 139
Tel.:(+36-34) 324-868
Fax: (+36-34) 324-075
thermotechnika@tchungary.com
www.tchungary.com

TC Serbia

Srbsko

Crown Cool d.o.o.

23325 Padej
Miloša Obilića 1a (Serbia)
Tel.: (+381) 63 1030 073
Fax: (+381) 63 1090 050
info@tcserbia.com
www.tcserbia.com

TC Croatia

Chorvatsko

Crown Cool d.o.o.

Kralja Petra Svačića 130,
31 300 Beli Manastir
Tel.: (+385) 31 700 690
Fax:  (+385) 31 704 044
tc@tccroatia.com
www.tccroatia.com


 

REFERENCE

TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image
Více

NOVINKY A AKTUÁLNÍ INFORMACE

Přihlašte se k odběru newsletteru pro získání nejnovějších informací, akcí!