Poskytujeme servis výčepních a chladicích zařízení
po území celé ČR.

K zajištění kompletnosti služeb svým zákazníkům disponuje THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o.
rozsáhlou servisní sítí pokrývající celou Českou republiku.

Servisní pracovníci provádějí údržbu, servis, opravy výčepních zařízení, pravidelnou sanitaci a zajišťují bezproblémový provoz
výčepních zařízení na promoakcích (montáž, demontáž, pohotovostní služba).

Najděte servisní pobočku, která je k vám nejblíže.

 

Služby

doprava

Doprava zakoupených výrobků

Ceny všech produktů na našem e-shopu jsou bez dopravy. Veškerý sortiment si můžete vyzvednout na naší centrální pobočce v Újezdu u Brna. Při dopravě na provozovnu zákazníka spolupracujeme s externími dopravními společnostmi. Ceny dopravy se odvíjí od aktuálního ceníku dané dopravní společnosti. Chcete-li vědět přesnou částku dopravy, neváhejte nás kontaktovat s poptávkou na obchod@tcbohemia.com

leasing

Obchodní podmínky

Nejen prodej vlastních produktů je cílem naší společnosti. Vzhledem k faktu, že se snažíme nabídnout a dodat kompletní sortiment gastro vybavení, chladicích jednotek a dalšího vybavení, pro všechny možné skupiny zákazníků, nabízíme Vám zhruba 670 výrobků i od jiných výrobců. Díky širokému sortimentu a profesionálnímu odbornému poradenství, je v našich možnostech najít nejvhodnější alternativu pro každého zájemce či obchodního partnera.

záruka

Standardní záruka

Záruční podmínky naleznete v našich Obchodních podmínkách. Podmínky používání zařízení a případných jeho oprav jsou součástí návodu na použití a záručního listu, které získáte společně s výrobkem. Pro uplatnění záruky je potřebný originální doklad, tedy účet nebo faktura.

Kupující nabývá vlastnické právo k výrobku až po uhrazení celé kupní ceny výrobku. Do té doby nemá právo výrobek dále prodat další osobě a je zodpovědný za stav výrobku.  

 

REFERENCE

TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image
Více

NOVINKY A AKTUÁLNÍ INFORMACE

Přihlašte se k odběru newsletteru pro získání nejnovějších informací, akcí!